Zbritje Close W

Black Friday Gjirafa50

Edito Publikuar më 25.11.2016749.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37745101953
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  749.50€
Përshkrimi:

"I shtati me rend, i pari në vend"
Gjenerata e 7-të e Iphone vjen më i kompletuar se asnjëherë më parë prandaj edhe eksperienca e të pasurit iPhone ndryshon totalisht kur keni në dorë verzionin e fundit të tij. Iphone 7 vjen në treg me përmirësime dhe avancime të jashtzakonshme si në sistemet e kamerës, performancës, jetëgjatësisë së baterisë dhe dëgjueseve me zërim tre dimensional. Kjo poashtu është gjenerata e parë rezistent ndaj ujit dhe pluhurit.
Verzioni i ri paraqitet me sisteme të përmirësuara dhe tejet të avancuara si me Retinë 4.7" me rezolucion 1334 x 750 dhe densitet prej 326 pikave për inç (ppi), çip A10 Fusion me performancë dy herë më të lartë se iPhone 6, kapacitet prej 32GB, kamerë 12MP me hapje prej ƒ/1.8 dhe me stabilizues optik, kamerë të përparme 7MP, 4G LTE, Bluetooth 4.2, NFC, Wi-Fi ac, aGPS/GLONASS, jetëgjatësi më të madhe të baterisë, zërim stereo, rezistent ndaj ujit dhe pluhurit IP67, ID përmes prekjes dhe me sistem të instaluar iOS.

https://gjirafa50.com/produktet/apple-iphone-7-32gb-i-zi/

Shpërndaje:

Të tjera