Zbritje Close W

Black Friday në Gjirafa50

Edito Publikuar më 25.11.2016129.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37744991206
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  129.50€
Përshkrimi:

"Bëhu pjesë e botës digjitale me Acer Iconia"
Tableti Acer Iconia Talk S është pajisje unike dhe funksionale në të cilën janë të kombinuara cilësitë dhe funksionet e celularëve dhe tabletëve. Iconia ka dy vende për kartela SIM, dy kamera, procesorë katër bërthamësh, memorie 16GB që mund të shtohet përmes microSD-ve, GPS për navigim më të lehtë dhe qasje në rrjetin LTE.

Tableti ka madhësi kompakte me ekran 7”, në të cilin shfaqen imazhe me rezolucion 1280 x 800 pixels. Imazhet janë reale, tejet të qarta, dhe me ngjyra të ndezura të cilat do të ju fusin brenda botës digjitale përmes lojërave, filmave apo librave. Ekrani poashtu ka të integruar teknologjinë IPS që mundëson shikimin e pamjeve nga çdo kënd i tij.

https://gjirafa50.com/produktet/acer-iconia-tab-7-16gb-lte-i-kaltert/

Shpërndaje:

Të tjera