Zbritje Close W

Black Friday në Gjirafa50

Edito Publikuar më 25.11.2016198.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37744991206
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  198.50€
Përshkrimi:

Produkti në foto ndryshon pak nga produkti aktual, për arsye se tastiera ka edhe simbole çeke.
Lenovo IdeaTab A10-30 ka trup të hollë, elegant dhe të lëmuar dhe peshë shumë të lehtë. Është i përbërë nga një procesor katër bërthamësh, memorie të brendshme dhe kartelë grafike të cilat në kombinim me kamerat 2MP dhe 5MP, teknologjinë 4G LTE, Bluetooth dhe Wi-Fi bëjnë që Lenovo IdeaTab të shquhet për funksionim tejet të mirë dhe pa ndërprerje. Të gjitha proceset si shfletimi online, shikimi i videove, funksionimi i aplikacioneve të ndryshme si dhe lojrat operojnë me kualitet të lartë, imazh të qartë dhe performancë të jashtzakonshme.

Në Lenovo IdeaTab Imazhet shfaqen me kualitet HD (high-definition) në ekranin me diagonalen 10.1 inç, me rezolucion 1280 x 800 piksel. Të gjitha imazhet shfaqen me ngjyra të ndezura sikurse të jenë reale dhe, falë teknologjisë IPS, mund të shihen nga të gjitha këndet me shtrirje të shikimit deri në 178 shkallë.
Veçanti tjetër e IdeaTab është qëndrueshmëria dhe jetëgjatësia e baterisë prej 7000mAh, e cila mund të zgjasë deri në 10 orë. Poashtu, GPS do të ju mundësojë që të orientoheni me lehtë ngado që shkoni.

https://gjirafa50.com/produktet/lenovo-ideatab-a10-30-2-10.1-16-gigabytes-lte-blue/

Shpërndaje:

Të tjera