Zbritje Close W

Black Friday në Gjirafa50

Edito Publikuar më 25.11.201625.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37745101953
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  25.50€
Përshkrimi:

"Mos e dëgjo muzikën, ndjeje"
Për dallim nga kufjet tradicionale, kufjet Apple shquhen për dizajnin e tyre rrethor dhe të përshtatshëm për anatominë e veshit. Kanë peshë të lehtë dhe zërim të qartë e real. Poashtu përmes komandës dhe mikrofonit të integruar në kabllo ju mund të kontrolloni të gjitha veprimet e multimedias, si dhe të pranoni dhe përfundoni telefonata gjatë gjithë kohës. Apple asnjëherë nuk zhgënjen!

Të dhëna teknike
Lloji: Kufje
Jack: 3.5mm (TRRS)
Mikrofon: Po
Përdoret: Për pajisjet iOS dhe pajisje tjera elektronike
Prodhuesi: Apple
Garancioni nga prodhuesi: 12 Muaj

https://gjirafa50.com/produktet/apple-earpods/

Shpërndaje:

Të tjera