Zbritje Close W

Tastierë Apple në Gjirafa50

Edito Publikuar më 25.11.201662.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37744991206
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  62.50€
Përshkrimi:

“Elegante dhe e bardhë si bora”
E jashtëzakonshme sikur të gjitha produktet nga Apple. Ka taste me klikim të shpejtë dhe që reagon lehtë, përmban taste që me një klikim japin qasje në veçori të ndryshme të Mac-ut si ndriçimi i ekranit, ngritja dhe ulja e zërit, kontrollimi i CD (play, pause, fast-forward, rewind dhe eject), Mission Control si dhe Launchpad. Pjesa shtesë e tasteve me shigjeta është e përsosur për lojëra dhe lundrim në faqe dhe dokumente. Pjesa numerike është e përkryer për aplikacione financiare apo faqe llogaritëse. Kurse dy portet USB 2.0 ju mundësojnë që të lidheni me pajisje tjera hyrëse si mouse (mi), printer apo kamerë. Kjo tastierë është vetëm për të apasionuarit e sistemit Mac!

https://gjirafa50.com/produktet/apple-wired-keyboard-us/

Shpërndaje:

Të tjera