Zbritje Close W

Lenovo Tab3 8 8 "- 16 GB, LTE, i bardhë

Edito Publikuar më 25.11.2016165.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37744991206
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  165.50€
Përshkrimi:

"Pamje që shihet nga të gjitha këndet"
Tableti Lenovo Tab8 8" ka kornizë të ngushtë me pamje tërheqëse, elegante dhe minimaliste. I pështatshëm për të gjithë familjen dhe i shkëlqyer për shfletim, lojëra, blerje online dhe shikim të videove.
Lenovo Tab 8” me rezolucion prej 1280 x 800 pixel dhe me teknologji IPS, shfaq pamje shumëngjyrëshe të cilat mund të shihen nga të gjitha këndet. Ky tablet veçohet për funksionalitetin multi-touch, teknologjinë adaptive të ekranit që rregullon ndriçimin dhe eleminon dritën e kaltërt në mënyrë që sytë të ju lodhen sa më pak, cilësitë e dizajnuara veçanërisht për fëmijët, si shfletimi i sigurt, qasjet e kontrolluara në internet dhe për peshën tepër të lehtë, vetëm 329g.
Në sajë të procesorit të fuqishëm katër bërthamësh dhe paisjeve të zërimit Dolby Atmos, ju nuk do të keni më ndërpreje gjatë lojërave apo videove dhe do të ndjeheni sikurse jeni brenda tyre.

https://gjirafa50.com/produktet/lenovo-tab3-8-8-16-gigabaj-lte-white/

Shpërndaje:

Të tjera