Zbritje Close W

Shell Kosova - Zbritje e Madhe

Edito Publikuar më 31.05.2020 -10%
Informatat:
 • Emri:

  Shell Kosov
 • Telefoni:

  044112112
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Zbritje

  -10%
Përshkrimi:

Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si dhe përfito ekstra zbritje me kartelat e antarësisë Shell, zbritja vlen këtë vikend nga data 23 deri 25 maj.

Shell njihet për derivate e produktet kualitative dhe origjinale që ofron në çdo pikë zyrtare të saj, duke e parë situatën e krijuar kjo mundësi është ideale qe ju të kurseni edhe me shumë për veturën tuaj.

Shell Kosova ju rikujton që gjatë vizitave në pikat tona të ruani distancën e të kujdeseni për veten tuaj dhe ata që ju rrethojnë.

* Artikulli i sponsorizuar nga Shell Kosova

Shpërndaje:

Të tjera