Zbritje Close W

PENISI I VOGEL - DESHIRONI TA RRISNI PENISIN EDHE 14.224 CM PER GJITHMONE

Edito Publikuar më 06.05.2018
ndryshme
Informatat:
 • Emri:

  Gashi
 • Telefoni:

  37744845808
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Zbritje


  ndryshme
Përshkrimi:

E rrite penisin per gjithithmon edhe 14.224 cm.
shtoni gjeresinë dhe gjatësinë e penisit dhe përmirësoni ereksionin tuaj krejtësisht natyrshëm!
zgjatje e deshires
forcim
qendrueshmeri
Përshkrimi i ofertës
• Rritja e epshit me 54%
• Përmirësimi i ngritjes me 64%
• Kontrollin e derdhjes
• Rritja e vëllimit dhe gjatësisë
• Zgjidhje natyrale dhe pa dhimbje
eSHT natyrale për të përmirësuar ereksionin, kontrollin e derdhjes dhe për të shtuar epshin! E gjithë kjo me ndihmën e ekstraktit të xhuxhit të xhuxhit, i cili është një nga stimujt më të famshëm seksual.
Zgjidhja që ju jep gjithë këtë është arna e Turbo Max Blue. Kombinimi i palmave xhuxh me ekstrakte të damian, xhensen, guarana, pluhur myshk dhe xhinko biloba - japin patches fuqi pabesueshme.
Me përdorimin e rregullt të patch-it Turbo Max Blue mund të presësh ngritje të përmirësuar, libido më të mirë dhe ereza të kontrolluara në vetëm 3 javë.
Turbo Max Blue është i dedikuar për këdo që dëshiron të rritë epshin dhe të përmirësojë ngritjen.flak ii dorëzojnë përbërësit drejtpërdrejt në qarkullimin e gjakut dhe fillojnë menjëherë me veprim.
Eshte produkti më i sigurt për të rritur testosteronin. Ato janë bërë nga përbërësit 100% natyralë dhe nuk përmbajnë asnjë efekt anësor që mund të dëmtojë shëndetin tuaj.
Harrojeni turpin në dhomën e gjumit! Filloni të shijoni një epsh të madhe dhe ereza më të mira! Jepni veten dhe partneren tuaj më shumë kënaqësi!
Pjesët e bimëve të respektuara si Muira Puama, Xhenseng dhe Damiana, kanë një efekt sinergjik në fuqinë mashkullore. Ekstraktet e tyre shpejt bien në gjak përmes patch-it, prandaj rezultatet janë shpejt të dukshme. Hulumtimi afatgjatë, duke kërkuar një formulë optimale, ka qenë një lëndë djegëse e fuqishme për rritjen e organeve seksuale. Efektet e padëshirueshme janë ereza të fuqishme dhe afatgjata, si dhe rritja e oreksit seksual. E gjithë kjo i jep çdo njeriu mundësinë për t'u bërë një sundimtar në dhomën e gjumit!
Efektet janë me të vërtetë të shpejtë. Dallimi në dëshirën dhe fuqinë seksuale ka qenë e dukshme në vetëm disa ditë.
PËRBËRJA AKTIVE
• GINGSENG- Përmirëson fuqinë erektile dhe rrit epshin. Përveç kësaj ndikon në sistemin nervor qendror kështu impuls nervor udhëton më shpejt se organet seksuale të trurit që do të sjellë orgasms fantastike!
• XhINKO Biloba Shumë njerëz e përdorin këtë fabrikë për të rritur përqendrimin dhe kujtesën, sepse rrit microcirculation. Përveç qarkullimit rritjet e gjakut në tru, e cila do të kontribuojë për një orgazmë të fortë përvojë, Xhinko gjithashtu përmirëson rrjedhjen e gjakut në organe gjenitale, të cilat do të kontribuojnë në ngritjen tuaj.
• SAW PALMETTO- është një nga bimët e pakta që forcojnë indet e trupit, sidomos tendonat e muskujve. Për shkak të përbërësve aktivë të kësaj bime në arna Turbo Max Blue, mbledhja juaj do të jetë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme si kurrë më parë!
• DAMIANA - kohë qenë i njohur si një nxitës Maja vjetër dhe nxitës të fortë seksuale, përveç efekteve të saj të shumta, Damiana rrit ndjeshmërinë e organeve seksuale të stimujve, kështu që do të çdo touch do të jetë një përvojë krejtësisht të re!
• PUAMA MURA - Kjo shkurre Brazilian është në vendin e karnaval shumë i respektuar si një nxitës, dhe mjekësia moderne ka mësuar në lidhje me këtë bimë që vepron si një tonik tonik për shëndetin fizik dhe mendor.
• GUARANA - Një nga stimuluesit më të popullarizuar në botë, guarana në arna ka një rol të shumëfishtë. Përveç zbutje të lëkurës ndaj substancës aktive sa më parë erdhi në trup, vepron si një burim i karburantit shtesë, e cila do t'ju japë
forcë për maratonë seks!
Perdoreni duke e venur ne lekur te pastert, jo te lagur. Ditën tjetër e ndroni me te riun dhe e veni ne tjeterin vend vetëm të zëvendësojë fllasterin vjetër me një të ri. Kini kujdes të mos e suvasni patch gjithmonë në të njëjtin vend, për të lejuar që lëkura të pushojë.
Per Info Tel ose Vib, +37744845808

Shpërndaje:

Të tjera